piła szablasta/bagnetowa 1510W, Makita [JR3070CT]
-
Producent:
-
Kod producenta:JR3070CT
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9839 pkt. |
Mocna, profesjonalna piła bagnetowa MAKITA model JR3070CT, z silnikiem 1510W i płynną regulacją skoku brzeszczotu, dostarczana z 3 brzeszczotami na wyposażeniu, pakowana w walizce z tworzywa.
Wyposażona w sprzęgło przeciążeniowe, 4 stopniową regulację ruchu wahadłowego brzeszczotu, systemem tłumienia wibracji i system łagodnego rozruchu.
Jedna z mocniejszych pił bagnetowych na rynku przeznaczona do ciężkich zastosowań.
Piłami bagnetowymi mozna ciąć różnego typu metale (rury, profile czy blachy), drewno (w tym świeże), sklejkę, płyty OSB, palety, tworzywa sztuczne (również z włókna węglowego), gazobeton, płyty gipsowe, itp...
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła bagnetowa firmy MAKITA [JR3070CT]:
- wyposażona w silnik o mocy 1510 W , oraz w sprzęgło przeciążeniowe, do ciężkich zastosowań,
- w pile JR3070CT zastosowano system tłumienia wibracji AVT i ogranicznik prądu rozruchu (łagodny rozruch),
- posiada beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu (szybka wymiana w kilka sekund bez dodatkowych narzędzi),
- beznarzędziowa regulacja wysunięcia stopy przy pomocy przycisku w przedniej części piły,
- ma 4-stopniowa regulacja ruchu wahadłowego,
- wyposażona została również płynną regulację częstotliwości skoku (regulację prędkości posuwowej) w przycisku włączającym, co pozwala na precyzyjny wybór szybkości w zależności od rodzaju ciętego materiału i używanego brzeszczotu,
- uniwersalny uchwyt brzeszczotów pozwala zamontować większość dostępnych na rynku brzeszczotów,
- silnik i mechanizm przekładni są bardzo dobrze zabezpieczone przed wilgocią i pyłem,
- gumowana rękojeść podnosi komfort pracy,
- piła dostarczana jest z 3 brzeszczotami na wyposażeniu, pakowana w walizce z tworzywa.
parametry techniczne piły bagnetowej Makita [JR3070CT]:
- moc znamionowa: 1510 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-2800 obr/min,
- długość skoku: 32 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 130 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 255 mm,
- długość całkowita : 485 mm,
- waga: 4,6 kg,
wyposażenie piły bagnetowej Makita [JR3070CT]:
- 1 x brzeszczot do metalu, dł. 152 mm [B-05044],
- 1 x brzeszczot do metalu, dł. 152 mm [B-05038],
- 1 x brzeszczot do drewna, dł. 203 mm [B-05153],
- walizka z tworzywa: [122739-6],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x brzeszczot do metalu, dł. 152 mm [B-05044], 1 x brzeszczot do metalu, dł. 152 mm [B-05038], 1 x brzeszczot do drewna, dł. 203 mm [B-05153], walizka z tworzywa: [122739-6], instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 1510 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2800 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 32 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 255 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 130 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381061322 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.6 kg |
| długość opakowania: | 68 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 29 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
