ostrze zapasowe do obcinaka 90 25 40 do rur grubościennych 26-40mm Knipex [90 29 40]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 29 40
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1536 pkt. |
Zapasowe ostrze do obcinaka do rur grubościennych Knipex [90 29 40] wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo.
Ostrze przeznaczone cięcia grubościennych rur kompozytowych o średnicy zewnętrznej 26 - 26 mm.
Ostrze zapasowe do obcinaka 90 25 40.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ostrze zapasowe do obcinaka do rur grubościennych Knipex [90 29 40]:
- ostrze przeznaczone jest do cięcia grubościennych rur kompozytowych o średnicy zewnętrznej 26 - 40 mm,
- nieodpowiedni do cięcia kabli, oraz rur cienkościennych
- wykonany ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo,
- do stosowania jako ostrze zapasowe do obcinaka do rur Knipex 90 25 20.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 4003773045199 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.102 kg |
| długość opakowania: | 9 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
