Obcinak do cięcia rur kompozytowych 26mm i ochronnych 18-35mm, KNIPEX [90 25 20]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 25 20
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4194 pkt. |
Profesjonalny obcinak do cięcia firmy KNIPEX [90 25 20] przeznaczony do cięcia rur kompozytowych 25mm i ochronnych 18-35mm.
Korpus narzędzia wykonany został ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej wysokiej jakości, hartowany olejowo.
Wykonane cięcie jest czyste, bez nierównych krawędzi. Specjalna geometria ostrza i optymalne przełożenie redukują siłę potrzebną do obsługi
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do cięcia rur kompozytowych i ochronnych, KNIPEX [90 25 20]:
- obcinak przeznaczony do cięcia rur kompozytowych oraz giętkich rur ochronnych bez uszkadzania rury wewnątrz,
- ma możliwość zastosowania elementu kalibrującego (90 29 15), np. do rur Geberit o średnicy 11,5mm i 15mm,
- korpus narzędzia wykonany został ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej wysokiej jakości, hartowany olejowo,
- obcinak wyposażony został w sprężynę rozwierającą oraz blokadę zamknięcia,
- noże wykonane ze specjalnej stali narzędziowa, hartowana olejowo,
- zarówno nóż do rur kompozytowych jak i noże do rur ochronnych są wymienne,
- obcinak posiada wielokomponentowe rękojeści zapewniające wygodną pracę.
-
Parametry techniczne obcinaka Knipex [90 25 20]:
- zakres cięcia rur kompozytowych: do 25 mm,
- zakres cięcia rur ochronnych: 18 - 35 mm,
- długość ostrza: 25 mm,
- blokada zamknięcia: tak,
- wymiary: 210 x 70 x 20 mm,
- waga: 318 g
| długość całkowita: | 210 mm |
| waga: | 318 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773046004 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 6-35 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.332 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
