opalarka z dyszami 1800W Makita [HG6031VK] z regulacją temperatury
-
Producent:
-
Kod producenta:HG6031VK
362,60zł brutto
294,80zł netto
379,34zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3626 pkt. |
Opalarka elektryczna Makita HG6031VK o mocy 1800W, dostarczana z kompletem dysz, zapakowana w praktycznej walizce z tworzywa.
Opalarka z 9-stopniową regulacją temperatury w zakresie 50 - 600°C i 2-stopniową regulacją przepływu powietrza. Wyposażona jest w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem.
Może być stosowana do szerokiego zakresu prac: usuwania farb, lutowania rur, obkurczania materiałów z PVC, spawania i gięcia tworzyw termoplastycznych, a także osuszania czy odmrażania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Opalarka elektryczna 1800W Makita [HG6031VK]:
- przeznaczona do szerokiego zakresu prac takich jak np. usuwanie farb, lutowanie rur, obkurczanie materiałów z PVC, spawanie i gięcie tworzyw termoplastycznych, a także osuszanie czy odmrażanie,
- 2 tryby ustawienia przepływu powietrza ustawiane za pomocą przełącznika ślizgowego umożliwiają dostosowanie pracy opalarki do danego materiału,
- moc grzewcza regulowana jest przy pomocy pokrętła w zakresie od 50° do 600° (9 trybów),
- opalarka posiada termostat zabezpieczający przed przegrzaniem,
- silnik położony pod kątem prostym względem strumienia gorącego powietrza jest dzięki temu zabezpieczony przed zanieczyszczeniami,
- ergonomiczna rękojeść antypoślizgowa poprawia komfort pracy,
- obudowa została wyprofilowana w sposób umożliwiający bezpieczne odstawienie rozgrzanej opalarki,
- opalarka dostarczana jest z zestawem dysz, pakowana w praktycznej walizce.
Dane techniczne opalarki Makita [HG6031VK]:
- moc znamionowa: 1800W,
- temperatura: 50 - 600°C,
- przepływ powietrza: 250 - 500 l/min.,
- wymiary (D x S x W): 257 x 85 x 206 mm,
- waga: 0,67 kg
Wyposażenie opalarki Makita [HG6031VK]:
- dysza ochronna do szkła 45mm [PR00000028],
- dysza szerokorowkowa 50mm [PR00000029],
- dysza reflektorowa 40mm [PR00000030],
- dysza redukcyjna 20mm [PR00000031],
- walizka,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 0,67 kg |
| na wyposażeniu: | dysza ochronna do szkła 45mm [PR00000028], dysza szerokorowkowa 50mm [PR00000029], dysza reflektorowa 40mm [PR00000030], dysza redukcyjna 20mm [PR00000031], walizka, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| temperatura pracy: | 50-600 'C |
| opakowanie: | walizka |
| przepływ powietrza: | 250-500 l/min |
| EAN: | 088381857345 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
