Opalarka 2-stopniowa 2000W Makita [HG6531CK]
-
Producent:
-
Kod producenta:HG6531CK
662,34zł brutto
538,49zł netto
692,91zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6623 pkt. |
Opalarka elektryczna firmy Makita model HG6531CK o mocy 2000W, z kompletem dysz, zapakowana w walizce.
Dwuzakresowa opalarka z regulacją temperatury od 50° do 600°, do szerokiego zakresu prac: usuwania farb, lutowania rur, obkurczania materiałów z PVC, spawania i gięcia tworzyw termoplastycznych, a także do osuszania i odmrażania.
Opalarka elektryczna 2000W Makita HG6531CK
- Opalarka do szerokiego zakresu prac: usuwania farb, lutowania rur, obkurczania materiałów z PVC, spawania i gięcia tworzyw termoplastycznych, a także do osuszania i odmrażania itp.
- Moc grzewcza regulowana pokrętłem w zakresie od 50° do 600°
- 2 tryby ustawienia przepływu powietrza ustawiane za pomocą przełącznika ślizgowego umożliwiają dostosowanie pracy opalarki do danego materiału
- Średnica dyszy - 34,5 mm
- Termostat zabezpieczający przed przegrzaniem
- Silnik położony pod kątem prostym względem strumienia gorącego powietrza zabezpieczony jest w ten sposób przed zanieczyszczeniami
- Ergonomiczna rękojeść antypoślizgowa
- Obudowa wyprofilowana w sposób umożliwiający bezpieczne odstawienie
- Szeroki wybór akcesoriów opcjonalnych
Dane techniczne opalarki Makita HG6531CK
- Moc: 2000W
- Zakres temperatur: 50-600 °C
- Przepływ powietrza: 250 lub 500 l/min
- Długość całkowita: 257 mm
- Masa: 0,67 kg
Wyposażenie opalarki Makita HG6531CK
- Dysza ochronna do szkła, PR00000028
- Dysza szerokorowkowa, PR00000029
- Dysza reflektorowa, PR00000030
- Dysza redukcyjna 20mm, PR00000031
- Dysza do zgrzewania na zakładkę, PR00000032
- Dysza do obkurczania, PR00000033
- Dysza do lutowania, PR00000034
- Wałek dociskowy, PR00000035
- Walizka
| waga kg: | 0,67 kg |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| temperatura pracy: | 50-650 'C |
| opakowanie: | walizka |
| przepływ powietrza: | 200-550 l/min |
| EAN: | 088381876018 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.7 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
