Opalarka 2-stopniowa 1600W Makita [HG5030K]
-
Producent:
-
Kod producenta:HG5030K
286,07zł brutto
232,58zł netto
299,28zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2861 pkt. |
Opalarka elektryczna firmy Makita model HG5030K o mocy 1600W, z kompletem dysz, zapakowana w walizce.
Dwuzakresowa opalarka z regulacją temperatury na 350°C lub 500°C i termostatem zabezpieczającym przed przegrzaniem. Może być stosowana do szerokiego zakresu prac: suszenia, rozmrażania, usuwania starego lakieru, nakładania oklein krawędziowych, obkurczania osłon termokurczliwych, usuwania farby, usuwania naklejek i różnych powłok.
Opalarka elektryczna 1600W Makita [HG5030K]
- lekka opalarka elektryczna, która może być używana np. do suszenia, rozmrażania, usuwania starego lakieru, nakładania oklein krawędziowych, obkurczania osłon termokurczliwych, usuwania farby, usuwania naklejek i różnych powłok
- wyposażona w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem
- regulacja przepływu powietrza następuje za pomocą 2-stopniowego przełącznika
- silnik położony pod kątem prostym względem strumienia gorącego powietrza jest zabezpieczony przed zanieczyszczeniami
- ergonomiczna rękojeść antypoślizgowa poprawia komfort pracy
- obudowa wyprofilowana w sposób umożliwiający bezpieczne odstawienie rozgrzanej opalarki
- szeroki wybór akcesoriów opcjonalnych
Dane techniczne opalarki Makita HG5030K
- moc: 1600W
- stopień temperatury 1: 350 °C
- stopień temperatury 2: 500 °C
- przepływ powietrza: 300 lub 500 l/min
- średnica dyszy: 34,5 mm
- długość całkowita: 233 mm
- masa: 0,56 kg
Wyposażenie opalarki Makita HG5030K
- dysza ochronna do szkła, PR00000028
- dysza szerokorowkowa, PR00000029
- dysza reflektorowa, PR00000030
- dysza redukcyjna 20mm, PR00000031
- walizka
| waga kg: | 0,56 kg |
| moc znamionowa: | 1600 W |
| temperatura pracy: | 350/500 'C |
| opakowanie: | walizka |
| przepływ powietrza: | 300/500 l/min |
| EAN: | 088381857321 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.1 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
