opalarka 2-stopniowa 1800W Makita [HG6030K] z trybem chłodzenia
-
Producent:
-
Kod producenta:HG6030K
323,43zł brutto
262,95zł netto
337,70zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3234 pkt. |
Opalarka elektryczna Makita HG6030K o mocy 1800W, dostarczana z kompletem dysz, zapakowana w walizce.
Opalarka z regulacją temperatury na 300°C lub 600°C i trybem chłodzenia 50°C. Wyposażona jest w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem.
Może być stosowana do szerokiego zakresu prac: suszenia, rozmrażania, usuwania starego lakieru, nakładania oklein krawędziowych, obkurczania osłon termokurczliwych, usuwania farby, usuwania naklejek i różnych powłok, ale także do lutowania, spawania i usuwania siedlisk insektów.
Opalarka elektryczna 1800W Makita [HG6030K]:
- lekka opalarka elektryczna z mocą grzewczą regulowaną za pomocą wygodnego w obsłudze przełącznika ślizgowego:
- 50° (tryb chłodzenia),
- 300°,
- 600°,
- może być używana np. do suszenia, rozmrażania, usuwania starego lakieru, nakładania oklein krawędziowych, obkurczania osłon termokurczliwych, usuwania farby, usuwania naklejek i różnych powłok, a także do lutowania, spawania i usuwania siedlisk insektów,
- została wyposażona w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem,
- silnik położony pod kątem prostym względem strumienia gorącego powietrza jest dzięki temu zabezpieczony przed zanieczyszczeniami,
- ergonomiczna rękojeść antypoślizgowa poprawia komfort pracy,
- obudowa została wyprofilowana w sposób umożliwiający bezpieczne odstawienie rozgrzanej opalarki,
- opalarka dostarczana jest w praktycznej walizce.
Dane techniczne opalarki Makita [HG6030K]:
- moc znamionowa: 1800W,
- temperatura:
- tryb chłodzenia: 50°C,
- niska moc: 300°C,
- wysoka moc: 600°C,
- przepływ powietrza:
- tryb chłodzenia: 250 l/min,
- niska moc: 250 l/min,
- wysoka moc: 500 l/min,
- długość całkowita: 233 mm,
- waga: 0,57 kg
Wyposażenie opalarki Makita [HG6030K]:
- dysza ochronna do szkła [PR00000028],
- dysza szerokorowkowa [PR00000029],
- dysza reflektorowa [PR00000030],
- dysza redukcyjna 20mm [PR00000031],
- walizka,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 0,57 kg |
| na wyposażeniu: | dysza ochronna do szkła [PR00000028], dysza szerokorowkowa [PR00000029], dysza reflektorowa [PR00000030], dysza redukcyjna 20mm [PR00000031], walizka, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| temperatura pracy: | 300/600 'C |
| opakowanie: | walizka |
| przepływ powietrza: | 250/500 l/min |
| EAN: | 088381857369 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.15 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
