obcinak boczny wzmocniony TwinForce, KNIPEX [73 72 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:73 72 180
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2969 pkt. |
Obcinak boczny wzmocniony TwinForce KNIPEX [73 72 180] przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod dużym obciążeniem, umożliwiają precyzyjne cięcie drutu o bardzo małych i dużych średnicach.
Zwiększone przełożenie w obcinaku 7372-180 spowodowało, że cięcie nimi wymaga do 50% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych obcinaków,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny wzmocniony TwinForce, Knipex [73 72 180]:
- szczypce tnące boczne o dużej wytrzymałości, wymagają do 50% mniej siły w porównaniu do standardowych szczypiec bocznych tej samej długości,
- w szczypcach serii TwinForce jest możliwość docinania: po maksymalnym rozwarciu szczęk drut należy umiejscowić najbliżej punktu obrotu i naciąć, po nacięciu ponownie przesunąć drut do punktu obrotu, po osiągnięciu najbliższego punktu obrotu można przeciąć drut,
- obcinaki mają optymalne przełożenie dzięki podwójnemu złączu
- minimalizacja siły potrzebnej do cięcia zapewnia ochronę dłoni oraz stawów przed przeciążeniem,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 64 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowe zapewniają pewny chwyt i wygodną pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 73 72 180:
- długość całkowita: 180 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 5,5 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 4,6 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 3,0 mm,
- waga: 280 g
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 280 g |
| EAN: | 4003773074779 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 3,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 4,6 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 5,5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.313 kg |
| długość opakowania: | 18.7 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
