obcinak boczny wzmocniony, odchylony o 14º, 180mm, ERGO Heavy Duty BAHCO [21HDG-180A]
-
Producent:
-
Kod producenta:21HDG-180A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1380 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny, odchylony o 14°, 180mm ERGO Heavy Duty BAHCO [21HDG-180] - wersja wzmocniona do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,5mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Odgięta głowica jest szczególnie przydatna w ciasnych przestrzeniach, zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie. Ergonomiczna konstrukcja i zwiększony efekt dźwigni zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne wzmocnione Heavy Duty, Bahco [21HDG-180A]
- Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- Metalowa obudowa z odgiętą głowicą o 14º szczególnie przydatna w ciasnych miejscach,
- Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt,
- Dzięki mniejszej odległości między połączeniem a środkiem krawędzi ostrzy, szczypce nie wymagają ogromnej siły do przecinania,
- Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń,
- Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego,
- Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki,
- Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć,
- Połączenie śrubowe zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie,
- ucinaki boczne z serii 21HDG wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [21HDG-180A]
- długość (A): 180 mm,
- długość szczęk (B): 19,8 mm,
- maksymalna szerokość głowicy (C): 25,0 mm,
- grubość głowicy (D): 10,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,7 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,5 mm,
- waga: 210 g,
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 210 g |
| EAN: | 7314150237678 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,7 mm |
| długość szczęk: | 19,8 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.220 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
