obcinak boczny o zwiększonym przełożeniu, KNIPEX [74 01 140]
-
Producent:
-
Kod producenta:74 01 140
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 995 pkt. |
Obcinak boczny o zwiększonym przełożeniu firmy KNIPEX [74 01 140] przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod dużym obciążeniem.
Szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych szczypiec bocznych tej samej długości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny o zwiększonym przełożeniu, Knipex [74 01 140]:
- do długotrwałej prac przy dużych obciążeniach
- optymalne połączenie kąta ostrza i przełożenia dźwigni z punktem obrotu, przesuniętym w bok, zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły
- precyzyjne ostrza (twardość ostrzy ok. 64 HRC) do cięcia wszystkich rodzajów drutu, w tym drutu fortepianowego
- stal chromowo-wanadowa o dużej wytrzymałości, kuta, wielokrotnie hartowana olejowo
Parametry obcinaka bocznego Knipex 74 01 140:
- długość całkowita: 140 mm,
- rękojeść: z tworzywa sztucznego, powlekana
- szczypce: fosforanowane, czarne
- główka: polerowana
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,1 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,5 mm,
- waga: 131 g
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 131 g |
| EAN: | 4003773039747 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 1,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,1 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.131 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
