obcinak boczny chromowany wzmocniony 160mm ERGO HD Heavy Duty Bahco [21HDGC-160IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:21HDGC-160IP
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1418 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny 160mm BAHCO [21HDGC-160IP] wersja chromowana, wzmocniona Heavy Duty do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,5mm lub twardego drutu stalowego. Ucinak nadaje się do prac w środowisku wilgotnym, do zastosowań przemysłowych.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni. Ergonomiczna konstrukcja i zwiększony efekt dźwigni zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne wzmocnione chromowane Heavy Duty Bahco [21HDGC-160IP]
- Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt,
- Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza,
- Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń,
- Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego,
- Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni,
- Chromowana stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną zabezpiecza przed wilgocią,
- Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [21HDGC-160IP]
- długość (A): 160 mm,
- długość szczęk (B): 18,0 mm,
- maksymalna szerokość głowicy (C): 23,0 mm,
- grubość głowicy (D): 9,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,5 mm,
- waga: 162 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 162 g |
| EAN: | 7314150231430 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| długość szczęk: | 18 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
