obcinak boczny chromowany wzmocniony 140mm ERGO HD Heavy Duty Bahco [21HDGC-140IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:21HDGC-140IP
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1262 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny 140mm BAHCO [21HDGC-140IP] wersja chromowana, wzmocniona Heavy Duty do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,2mm lub twardego drutu stalowego. Ucinak nadaje się do prac w środowisku wilgotnym, do zastosowań przemysłowych.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni. Ergonomiczna konstrukcja i zwiększony efekt dźwigni zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne wzmocnione chromowane Heavy Duty Bahco [21HDGC-140IP]
- Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt
- Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
- Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń
- Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego
- Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni
- Chromowana stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną zabezpiecza przed wilgocią
- Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [21HDGC-140IP]
- długość (A): 140 mm,
- długość szczęk (B): 15,9 mm,
- maksymalna szerokość głowicy (C): 21,0 mm,
- grubość głowicy (D): 8,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,2 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,2 mm,
- waga: 126 g,
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 126 g |
| EAN: | 7314150231423 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,2 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,2 mm |
| długość szczęk: | 15,9 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.110 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
