Nożyce do cięcia lin stalowych, kabli, drutu firmy KNIPEX [95 61 190] 190mm
-
Producent:
-
Kod producenta:95 61 190
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2089 pkt. |
Profesjonalne nożyce do cięcia linek stalowych do średnicy 5.0mm, firmy KNIPEX [95 61 190] o długości 190mm.
Nożyce wykonane zostały ze stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo.
Zapewniają wysoki komfort pracy dzięki poręcznej, smukłej budowie i wewnętrznej sprężynie rozwierającej.
Sierpowate ostrza obejmują cięty przedmiot i zapobiegają rozplątywaniu się linki stalowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce do ciecia linek stalowych, drutu, kabli firmy KNIPEX [95 61 190]:
- służą do cięcia kabli, drutu, linek stalowych, posiadają dwa profile do zagniatania,
- nożyce wyposażone są w sprężynę zwrotną i blokadę zamknięcia,
- sierpowate ostrza obejmują cięty przedmiot i zapobiegają rozplątywaniu się liny;
- nożyce wymagają użycia niewielkiej siły dzięki bardzo wysokiemu przełożeniu,
- ostrza nożyc zostały oddzielnie hartowane indukcyjnie, o twardości ostrzy ok. 64HRc,
- nożyce wykonane są ze stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo,
- wysoki komfort pracy dzięki poręcznej, smukłej budowie i wewnętrznej sprężynie rozwierającej,
Parametry techniczne nożyce do ciecia Knipex [95 61 190]:
- przeznaczenie: ciecie
- główka: polerowana,
- wykończenie: oksydowane na czarno,
- rękojeści: tworzywo sztuczne, powlekane,
- Zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego: 10 mm²,
- Zakres cięcia kabla miedzianego, wielożyłowego (średnica): 7,0 mm,
- Zakres cięcia kabla miedzianego, cienkożyłowego (średnica): 6,0 mm
- Zakres cięcia liny stalowej (średnica): 5,0 mm,
- Zakres cięcia drutu o średniej twardości (średnica): 4,0 mm
- Zakres cięcia drutu fortepianowego (średnica): 2,5 mm
- Zakres cięcia żelaza (średnica): 4,0 mm,
- AWG: 8,
- Wymiary: 190 x 60 x 20 mm,
- Waga: 310 g
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 310 g |
| max średnica cięcia: | 5,0 mm |
| EAN: | 4003773040651 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.314 kg |
| długość opakowania: | 19.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
