nieiskrzący skrobak, Bahco [NSB708-360]
-
Producent:
-
Kod producenta:NSB708-360
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6688 pkt. |
Nieiskrzący skrobak z długim ostrzem firmy Bahco [NSB708-360] przeznaczony do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
Skrobak jest odporny na korozję i posiada trzonek z drzewa bukowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.NIEISKRZĄCY SKROBAK FIRMY BAHCO O SYMBOLU [NSB708-360]:
- nieiskrzący skrobak z długim ostrzem przeznaczony do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej
- trzonek bukowy
- antymagnetyczny i odporny na korozję
- kuty
PARAMETRY SKROBAKA [NSB708-360]:
- długość całkowita: 450 mm
- szerokość skrobaka - wymiar [B]: 25 mm
- długość skrobaka (wymiar A): 320 mm
- waga: 740 g
- materiał: stop miedzi i berylu
| długość całkowita: | 450 mm |
| waga: | 740 g |
| EAN: | 7314150296309 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.721 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
