ostrze długości 50mm do skrobaków 650 i 440, Bahco [850-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:850-1
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 473 pkt. |
Profesjonalne ostrze 2-krawędziowe o długości 50mm Bahco [850-1] do skrobaków 650 i 440 dedykowane do skrobania drewna, metalu, betonu.
Ostrze ma specjalny, opatentowany falisty kształt, który najlepsze efekty osiąga przy wstępnym - zgrubnym zdzieraniu farb.
Wykonane jest z węglików spiekanych - jest 50 razy trwalsze od standardowego ostrza stalowego, a dzięki specjalnemu kształtowi może usunąć 10 razy wiecej farby niż porównywalne ostrza o prostej krawędzi
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne ostrze 2-krawędziowe o długości 50mm do skrobaków BAHCO [850-1]:
- przeznaczone do skrobania drewna, metalu, betonu
- ma specjalny, opatentowany, falisty kształt ostrza,
- ostrze jest w stanie usunąć do 10 razy więcej farby niż porównywalne ostrze o prostej krawędzi,
- doskonałe do wstępnego zdzierania,
- ostrze wykonane z węglików spiekanych, ich trwałość jest około 50 razy większa niż ostrzy standardowych wykonanych ze zwykłej stali,
parametry ostrza Bahco 850-1:
- przeznaczony do narzędzia: 650 i 440,
- długość całkowita krawędzi: 50 mm,
- waga: 6 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 6 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518292737 |
| kraj produkcji: | Luksemburg |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.010 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
