    NS802-290
977,42zł brutto
794,65zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 9774 pkt.
Szpadel (część robocza) łopaty walcowany na zimno, odporny na korozję.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrząca łopata zaokrąglona Bahco [NS802-290]:
Parametry techniczne łopaty Bahco [NS802-290]:
  • szerokość szpadla (części roboczej) [A]: 240 mm,
  • długość szpadla (części roboczej) [B]: 290 mm,
  • długość całkowita [L]: 1370 mm,
  • waga: 1850 g
długość całkowita: 1850 mm