nieiskrząca łopata zaokrąglona [NS802-290]
-
Producent:
-
Kod producenta:NS802-290
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9774 pkt. |
Nieiskrząca łopata zaokrąglona Bahco [NS802-290] z długim trzonkiem drewnianym przeznaczona do kopania, przesypywania i przenoszenia urobku.
Szpadel (część robocza) łopaty walcowany na zimno, odporny na korozję.
Narzędzia nieiskrzące przeznaczone są do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nieiskrząca łopata zaokrąglona Bahco [NS802-290]:
- przeznaczona do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
- łopata spełnia wymagania standardowej procedury operacyjnej BAM "StAA-NEG-005: StAA zur Schlagfunkenprufung von Werkstoffpaarungen" z dnia 12.10.2015. Tym samym narzędzia wyklonane z przebadanego materiału są odpowiednie do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, w strefie 0 i/lub 20, zgodnie z Dyrektywą 1999/92/WE, we wszystkich grupach wybuchowości zgodnie z IEC 60079-20-1 (z 2010r.)
Parametry techniczne łopaty Bahco [NS802-290]:
- szerokość szpadla (części roboczej) [A]: 240 mm,
- długość szpadla (części roboczej) [B]: 290 mm,
- długość całkowita [L]: 1370 mm,
- waga: 1850 g
| długość całkowita: | 1850 mm |
| waga: | 1850 g |
| EAN: | 7314150285297 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 1.850 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
