ostrze 2-krawędziowe o długości 65mm do skrobaków 665 i 450, Bahco [451]
-
Producent:
-
Kod producenta:451
Stan magazynowy: 23
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 485 pkt. |
Profesjonalne ostrze 2-krawędziowe o długości 65mm BAHCO [451] do skrobaków 665 i 450 firmy Bahco.
Znakomicie sprawdza się zdzieraniu starych warstw farby z drewna czy metalu.
Ostrze wykonane z węglików spiekanych, ich trwałość jest około 50 razy większa niż ostrzy standardowych wykonanych ze zwykłej stali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne ostrze 2-krawędziowe o długości 65mm do skrobaków BAHCO [451]:
- przeznaczone do skrobania drewna, metalu, betonu
- ostrze wykonane z węglików spiekanych, ich trwałość jest około 50 razy większa niż ostrzy standardowych wykonanych ze zwykłej stali,
- posiada precyzyjnie szlifowane krawędzie robocze,
- krawędź robocza ostrzy jest lekko wypukła, co zapobiega rysowaniu skrobanych powierzchni przez brzegi ostrza.
parametry ostrza Bahco 451:
- przeznaczony do narzędzia: 665 i 450,
- długość całkowita krawędzi: 65 mm,
- waga: 10 g.
| długość całkowita: | 65 mm |
| waga: | 10 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518014506 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
