Nasadka udarowa, wydłużana, skrętna, wykrętak na kwadrat 3/8" rozmiar 11mm, Koken [3128-80 11]
-
Producent:
-
Kod producenta:3128-80 11
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1670 pkt. |
Profesjonalna wydłużana nasadka udarowa skrętna, wykrętak na kwadrat 3/8" rozmiar 11mm, Koken [3128-80 11mm].
Nasadka przeznaczona do ręcznego i maszynowego (wiertarko-wkrętarkami, kluczami udarowymi, zakrętarkami) odkręcania zapieczonych lub obrobionych śrub/nakrętek.
Specjalny, skrętny profil nasadki nakręca się (wżyna się, nakręca się) na łeb pozwalając tym samym na mocny i pewny chwyt łba śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna udarowa nasadka, wydłużana skrętna do wykręcania zniszczonych śrub, firmy Koken [3128-80 11mm]:
- nasadka udarowa skrętna / wykrętak z gniazdem na kwadrat 3/8'' przeznaczona do odkręcania zapieczonych lub wyrobionych śrub/nakrętek - ze zniszczonym łbem,
- lewy nieco zwężający się, spiralny gwint sprawia, że w momencie odkręcania nasadka wżyna się w łeb śruby nie pozwalając ześlizgiwać się nasadce z uszkodzonej śruby,
- specjalny, skrętny profil nasadki pozwala na mocny i pewny chwyt łba śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- znakomicie sprawdzają się przy wykręcaniu obrobionych śrub czy nakrętek, np.: mocujących koła samochodowe,
- do odkręcania ręcznego i maszynowego - UDAROWEGO.
Dane udarowej nasadki 3/8" firmy Koken [3128-80 11mm]:
- rozmiar nasadki: 11 mm,
- rodzaj nasadki: wykrętak,
- mocowanie: 3/8",
- średnica u nasady D1: 16 mm,
- średnica u wylotu D2: 19 mm,
- wymiar l: 8 mm,
- wysokość L: 80 mm
- waga: 70 g
| długość całkowita: | 80 mm |
| waga: | 70 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 11 mm |
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 4991644046393 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
