    13400-12WN
124,43zł brutto
101,16zł netto
Cena punktowa: 1244 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do śrub z łbem kwadratowym rozmiar 12WN, KOKEN [13400-12WN]:
  • profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem kwadratowym WN,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
Dane nasadki firmy Koken [13400-12WN]:
  • rozmiar nasadki: 12WN,
  • rodzaj nasadki: kwadrat wewnętrzny,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica D1: 24,5 mm,
  • średnica D2: 22 mm,
  • głębokość H: 12 mm
  • długość L: 32 mm,
  • wymiar S: 12 mm,
  • waga: 73 g
długość całkowita: 32 mm