wykrętak do urwanych śrub o gwintach M8-M11, Bahco [1422-3.1]
-
Producent:
-
Kod producenta:1422-3.1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 473 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do urwanych śrub, Bahco [1422-3.1] przeznaczony do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M8 do M11.
Wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do urwanych śrub, Bahco [1422-3.1]:
- przeznaczone do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M8 do M11,
- wykrętak wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
- aby zastosować palcowy wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór,
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,,
- do odkręcania tylko ręcznego.
Dane wykrętaka palcowego firmy Bahco [1422-3.1]:
- zakres średnic rdzenia śruby: 3,1-6,5 mm,
- do śrub o gwintach: M8-M11,
- długość całkowita: 65 mm,
- średnica wiertła/otworu w śrubie: 3,7 mm
- mocowanie wykrętaka: kwadrat,
- waga: 15 g
| długość całkowita: | 65 mm |
| waga: | 15 g |
| rozmiar: | 3.1-6.5 mm |
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 7314151696689 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
