wykrętak do urwanych śrub o gwintach M3-M6, Bahco [1420-1.4]
-
Producent:
-
Kod producenta:1420-1.4
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 288 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do urwanych śrub, Bahco [1420-1.4] przeznaczony do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M3 do M6.
Wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do urwanych śrub, Bahco [1420-1.4]:
- przeznaczone do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M3 do M6,
- wykrętak wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
- aby zastosować palcowy wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór,
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- do odkręcania tylko ręcznego.
Dane wykrętaka palcowego firmy Bahco [1420-1.4]:
- zakres średnic rdzenia śruby: 1,4-3,6 mm,
- do śrub o gwintach: M3-M6,
- długość całkowita: 50 mm,
- średnica wiertła/otworu w śrubie: 1,8 mm
- mocowanie wykrętaka: kwadrat,
- waga: 3 g
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 3 g |
| rozmiar: | 1.4-3.6 mm |
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 7314151696337 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
