młotowiertarka SDS+ z szybkowymiennym uchwytem i akcesoriami, 800W, w walizce DeWalt [D25134KP-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D25134KP-QS
| Dostawa |
Profesjonalna młotowiertarka z szybkowymiennym uchwytem SDS+ DeWALT model D25134KP, z silnikiem o mocy 800W, dodatkowym wymiennym uchwytem szybkomocującym do wierteł cylindrycznych i z akcesoriami. Zapakowana jest w trwałej walizce systemowej TSTAK DeWALT.
Młotowiertarka posiada trzy funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru.
Duży mechanizm pneumatyczny zapewnia maksymalne parametry pracy przy ograniczonym obciążeniu najważniejszych części.
3-funkcyjna młotowiertarka SDS+ z szybkowymiennym uchwytem DeWalt D25134KP:
- mocna i niezawodna młotowiertarka posiada 2 wymienne uchwyty wiertarskie: do wierteł SDS+ i szybkomocujący do wierteł z uchwytem cylindrycznym, dzięki temu młotowiertarka ta jest użyteczna przy szerokiej gamie prac
- wymiana uchwytów jest łatwa i bardzo szybka
- młotowiertarka posiada w silnik o mocy 800W
- 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru
- zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w bocznej części korpusu
- pełnofalowa elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło bezpieczeństwa umożliwiają precyzyjną i bezpieczną dla użytkownika pracę,
- ulepszony system uszczelnienia zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłu i kurzu co zwiększa trwałość całego mechanizmu udarowego
- mechanizm udaru pneumatycznego o dużej średnicy (22mm) pozwala bezpiecznie pracować pod dużym obciążeniem
- rękojeść tylna i boczna młotowiertarki pokryta została antypoślizgową gumą
- doskonała przy wierceniach pod kotwy i mocowania w betonie i w cegle od 4 do 26 mm
- funkcja wyłączenia obrotów do podkuwania (kucia) w cegle, murze i okazjonalnie w betonie
- wymienny szybkomocujący uchwyt do wierteł cylindrycznych do wiercenia w drewnie, stali, ceramice oraz do wkręcania
- funkcja wyłączenia udaru do wiercenia w drewnie, stali, ceramice oraz do wkręcania
- ergonomiczna, zaokrąglona konstrukcja umożliwia wygodne użycie w każdym zastosowaniu
- konstrukcja szczelin wylotowych powietrza zapewnia jego wydmuch w kierunku bezpiecznym dla oczu użytkownika
parametry młotowiertarki DeWalt D25134KP:
- uchwyt: SDS+;
- uchwyt: szybkomocujący do wierteł cylindrycznych w zakresie 2-13mm,
- moc pobierana: 800 W;
- energia udaru 2,8 J (pomiar wg EPTA 05/2009);
- obroty pod obciążeniem 0-1500 obr/min
-
- max. śr. wiercenia w drewnie 30 mm;
- max. śr. wiercenia w metalu 13 mm;
- max. śr. wiercenia w betonie 26 mm;
- max. śr. wiercenia wiertłem koronowym 65 mm;
- waga 3,0 kg;
- wymiary (dł. x wys. x szer.) 355 x 210 x 75 mm
Wyposażenie młotowiertarki DeWalt D25134KP
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- ogranicznik głębokości
- mocna walizka TSTAK
- szybkowymienny, bezkluczykowy uchwyt wiertarski 13 mm
- 2 wiertła SDS-Plus 6x160mm
- 2 wiertła SDS-Plus 8x160mm
- 2 wiertła SDS-Plus 10x160mm
- dłuto płaskie SDS-Plus 20x250mm
- dłuto płaskie SDS-Plus 40x250mm
- szpicak 250mm
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| energia udaru: | 2,8 J |
| waga kg: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | wymienny szybkomocujący uchwyt wiertarski do wiertel cylindrycznych do 13mm; rękojeśc boczna; ogranicznik głębokości wiercenia, walizka z tworzywa, 2 wiertła SDS-Plus 6x160mm, 2 wiertła SDS-Plus 8x160mm, 2 wiertła SDS-Plus 10x160mm, Dłuto płaskie SDS-Plus 20x250mm, Dłuto płaskie SDS-Plus 40x250mm, Szpicak 250mm |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5540 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 65 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 800 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048640111 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.44 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 35.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
