końcówka udarowa Impaktor 1/4" do śrub z gniazdem TORX, rozmiar TX20/50mm, Wera [05057664001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057664001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1190 pkt. |
Profesjonalna końcówka udarowa 1/4" do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX20 firmy WERA 05057664001 o długości 50 mm. Przeznaczona jest do pracy wiertarko-wkrętarką, zakrętarką udarową i kluczem udarowym.
Posiada oznaczenie kolorystyczne typu i rozmiaru w systemie "Take it easy", co ułatwia i przyspiesza odnalezienie właściwej końcówki.
Końcówka udarowa serii IMPAKTOR posiada strefę skrętną, oraz nasyp diamentowy na końcówce grotu.
Właściwości te powodują, że końcówka ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych.
5 sztuk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka udarowa Torx, serii 867/4 IMP DC Impaktor, rozmiar TX20 firmy WERA [05057664001]:
- udarowa końcówka Torx 1/4" do wkrętów z gniazdem TX20,
- końcówka o długości 50mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdzi się zarówno ze wszystkimi z wiertarko-wkręrarkami, zakrętarkami czy kluczami udarowymi, jak i z grzechotką ręczną,
- końcówka Impaktor ma część roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia w gnieździe,
- wgryzające się w śrubę drobinki diamentu pozwalają na zmniejszenie siły docisku niezbędnej podczas montażu, a tym samym zmniejszają ryzyko wyślizgiwania się końcówki z gniazda wkrętu,
- końcówka posiada strefą skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- udarowe końcówki Impaktor wytrzymują dużo większe obciążenia w porównaniu do standardowych,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki.
parametry końcówki udarowej Torx firmy Wera [05057664001]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX20,
- długość całkowita: 50 mm,
- liczba sztuk: 5 sztuk.
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288163172 |
| rozmiar grota: | TX20 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.048 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
