zestaw 5 szt. końcówek 1/4" do wkrętów Torx TX40/70mm, DeWalt [DT7296-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7296-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 597 pkt. |
Zestaw 5 szt. końcówek 1/4" do wkrętów z gniazdem TORX, rozmiar TX40, DeWalt DT7296-QZ, o długości 70 mm, zapakowanych w praktycznym pudełku z tworzywa.
Bardzo wytrzymałe końcówki do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza do tzw. montażu miękkiego np. w drewnie, czy tworzywach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw 5 szt. końcówek 1/4" do wkrętów Torx, TX40/70mm, DeWalt [DT7296-QZ]:
- końcówki wkrętarskie z mocowaniem na sześciokąt 1/4" do wkrętów z gniazdem TORX w rozmiarze TX40,
- wyprodukowane z odpornej na uderzenia stali narzędziowej zapewniającej końcówkom maksymalną trwałość i żywotność,
- z elastyczną strefą skrętną pochłaniającą skoki momentu obrotowego oraz hartowany rdzeń zwiększający wytrzymałość i ograniczający ryzyko pękania,
- doskonale sprawdzą się do pracy zarówno z grzechotką ręczną, wkrętakiem jak i z wiertarko-wkrętarką,
- końcówki przeznaczone są do montażu miękkiego np. w drewnie, czy tworzywie,
- zapakowane są w praktycznym pudełku z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU KOŃCÓWEK TORX DEWALT [DT7296-QZ]:
- typ grota: TORX,
- rozmiar: TX30,
- długość: 70 mm,
- liczba końcówek w opakowaniu: 5 szt.,
- opakowanie: pudełko z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 70 mm |
| na wyposażeniu: | 5 szt. końcówek Torx T40 |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 5035048013243 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX40 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.10 kg |
| długość opakowania: | 10.2 cm |
| szerokość opakowania: | 4.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
