adapter magnetyczny Impaktor do końcówek 1/4", 897/4 IMP R Wera 05057676001 [05073990001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073990001
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1194 pkt. |
Profesjonalny uchwyt/adapter magnetyczny Impaktor do końcówek 1/4" firmy WERA typ 897/4 IMP R [05073990001], o długości 75mm, z pierścieniem przytrzymującym i pierścieniem magnetycznym zapewniającym przytrzymywanie nawet dużych i ciężkich wkrętów.
Uchwyt magnetyczny do bitów 897/4 IMP R jest bardzo wytrzymały, nadaje się do pracy z mocnymi wiertarkami udarowymi.
Uchwyt Impaktor z pierścieniem przytrzymującym i pierścieniem magnetycznym do bitów 1/4", 897/4 IMP R Wera [05073990001]
- Uchwyt nadaje się do bitów z gniazdem sześciokątnym 1/4"
- Uchwyt Impaktor zapewnia pochłanianie maksymalnych obciążeń szczytowych
- Wyjątkowy efekt skrętu dzięki podwójnej sprężynie
- Z magnesem pierścieniowym do łatwego trzymania nawet dużych i ciężkich śrub, dzięki czemu możliwe jest szybkie i niezawodne osadzenie wkrętu
- Idealny do pracy nad głową
- Magnes można odsunąć i wyłączyć, jeśli specyfika wykonywanej pracy wyklucza wykorzystanie siły magnetycznej przy montażu, np. podczas prac przy elementach metalowych, magnes można odciągnąć ze strefy wkręcania i w ten sposób go „wyłączyć”
- Przenosi wyjątkowo wysokie momenty obrotowe, przez co jest bardzo wytrzymały, nadaje się do pracy z mocnymi wiertarkami udarowymi
- Długość 75mm
- Waga 53g
Uchwyt z nr katalogowym 05073990001 jest zamiennikiem do 05057676001.


| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 4013288157836 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.066 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
