zestaw 5 szt. końcówek 1/4" do wkrętów Torx, rozmiar TX20/70mm, DeWalt [DT7292-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7292-QZ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 597 pkt. |
Zestaw 5 szt. końcówek 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar TX20, DeWalt [DT7292] długość całkowita 70mm.
Bardzo wytrzymałe końcówki do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "miękkiego".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. końcówek 1/4" do wkrętów Torx, rozmiar TX20/70mm, DeWalt [DT7292-QZ]:
- końcówka Torx 1/4" do wkrętów z gniazdem torx w rozmiarze TX20,
- znakomicie sprawdzi się zarówno z grzechotką ręczną, wkrętakiem jak i z wiertarko-wkrętrarką,
- końcówka przeznaczona jest do montażu MIĘKKIEGO np.: w drewnie, tworzywie;
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4".
Parametry końcówki Torx firmy Wera [DT7292-QZ]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX20,
- długość całkowita: 70 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 70 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 5035048013205 |
| rozmiar grota: | TX20 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 10.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.10 cm |
| wysokość opakowania: | 1.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
