komplet 3 gwintowników ręcznych HSS do gwintu M3 [0070700300100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0070700300100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 554 pkt. |
komplet gwintowników ręcznych HSS z nacięciem prostym do gwintów M3 firmy ALPEN 707003001, do gwintowania otworów ślepych i przelotowych w stali stopowej i stali zwykłej o rozciągliwości do 800N/mm2.
gwintowników tych można też używać do gwintowania w żeliwie, miedzi, mosiądzu czy aluminium.
rekomendujemy używanie wysokiej jakości wierteł HSS Sprint, HSS szlifowanych i wierteł HSS-Co firmy ALPEN do wiercenia otworów pod gwinty
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet gwintowników HSS do gwintów M3 707003001 składa się z 3 szt gwintowników z nacięciem prostym o kącie zarysu boku gwintu "P" 60o. jeden gwintownik do zdzierak, drugi pośredni, a gwintownik trzeci służy jako wykańczak.
wykonane są z wysokiej jakości stali HSS, mogą wykonywać gwinty ślepe jak i przelotowe.
komplet gwintowników 707003001: długość całkowita 40mm; długość części roboczej 11mm
zalecaną średnicą wiertła do wykonania otworu pod gwint M3 jest wiertło o średnicy 2,5mm.
| rozmiar: | M3 |
| EAN: | 9002740646228 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.018 kg |
| długość opakowania: | 8.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.40 cm |
| wysokość opakowania: | 16.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
