komplet 3 gwintowników ręcznych HSS-Co do gwintu M6 [0071700600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071700600100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1357 pkt. |
komplet gwintowników ręcznych HSS-Co z nacięciem prostym do gwintów M6 firmy ALPEN 707006001, do gwintowania otworów ślepych i przelotowych w stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej o rozciągliwości do 1000N/mm2.
gwintowników tych można też używać do gwintowania w żeliwie, miedzi, mosiądzu czy aluminium.
rekomendujemy używanie wysokiej jakości wierteł HSS Sprint, HSS szlifowanych i wierteł HSS-Co firmy ALPEN do wiercenia otworów pod gwinty
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet gwintowników HSS-Co do gwintów M6 717006001 składa się z 3 szt gwintowników z nacięciem prostym o kącie zarysu boku gwintu "P" 60o. jeden gwintownik do zdzierak, drugi pośredni, a gwintownik trzeci służy jako wykańczak.
wykonane są z wysokiej jakości stali HSS-Co, mogą wykonywać gwinty ślepe jak i przelotowe.
komplet gwintowników 717006001: długość całkowita 50mm; długość części roboczej 18mm
zalecaną średnicą wiertła do wykonania otworu pod gwint M6 jest wiertło o średnicy 5,0mm.
| rozmiar: | M6 |
| EAN: | 9002741123988 |
| kraj produkcji: | Bułgaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.036 kg |
| długość opakowania: | 8.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.65 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
