gwintownik maszynowy HSS-Super do gwintu M3 [0071900300100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071900300100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 357 pkt. |
wysokiej jakości gwintownik maszynowy firmy ALPEN do gwintów ślepych M3 719003001, wykonany ze stali HSS Super.
pozwala na bardzo precyzyjne wykonywanie gwintów dzięki właściwemu kątowi nacięcia (35o) na powierzchni bocznej, cechuje się długą trwałością dzięki wysokiej jakości stali szybkotnącej z której jest wykonany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.gwintownik do gwintów M3 719003001 pozwala na precyzyjne gwintowanie ślepych otworów w stalach zwykłych i stopowych o rozciągliwości powyżej 850 N/mm2, żeliwie, sferoidalnym graficie, stopach cynku jak i w brązie czy innych metalach miękkich dających długie wióry podczas obróbki.
długość całkowita gwintownika M3 719003001 - 56mm; długość części roboczej 6mm; pakowny pojedynczo w praktycznym etui z towrzywa. Kąt zarysu gwintu "P" - 60o
pod gwintownik M3 wierć otwór o średnicy 2,5-2,7mm. Rekomendujemy stosowanie najwyższej jakości wierteł firmy ALPEN: HSS, HSS-szlifowane; HSS-CO czy HSS-Co Forte do głębszych otworów
| rozmiar: | M3 |
| EAN: | 9002741124329 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.009 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.40 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
