gwintownik maszynowy HSS-Super do gwintu M10 [0071901000100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071901000100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 527 pkt. |
wysokiej jakości gwintownik maszynowy firmy ALPEN do gwintów ślepych M10 719010001, wykonany ze stali HSS Super.
pozwala na bardzo precyzyjne wykonywanie gwintów dzięki właściwemu kątowi nacięcia (35o) na powierzchni bocznej, cechuje się długą trwałością dzięki wysokiej jakości stali szybkotnącej z której jest wykonany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.gwintownik do gwintów M10 719010001 pozwala na precyzyjne gwintowanie ślepych otworów w stalach zwykłych i stopowych o rozciągliwości powyżej 850 N/mm2, żeliwie, sferoidalnym graficie, stopach cynku jak i w brązie czy innych metalach miękkich dających długie wióry podczas obróbki.
długość całkowita gwintownika M10 719010001 - 100mm; długość części roboczej 16mm; pakowny pojedynczo w praktycznym etui z towrzywa. Kąt zarysu gwintu "P" - 60o
pod gwintownik M10 wierć otwór o średnicy 8,5-9,3mm. Rekomendujemy stosowanie najwyższej jakości wierteł firmy ALPEN: HSS, HSS-szlifowane; HSS-CO czy HSS-Co Forte do głębszych otworów
| rozmiar: | M10 |
| EAN: | 9002741124275 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.054 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.05 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
