gwintownik maszynowy HSS-CO do gwintu M5 [0071400500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071400500100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 523 pkt. |
gwintownik maszynowy do gwintów ślepych M5 firmy ALPEN 714005001, wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co.
pozwala na bardzo precyzyjne nacinanie gwintów dzięki właściwemu kątowi nacięcia (35o) na powierzchni bocznej. Wykonanie z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-CO gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.gwintownik do gwintów M5 714005001, pozwala na precyzyjne gwintowanie w stalach nierdzewnych i kwasoodpornych jak również w różnego rodzaju stalach stopowych i zwykłych o rozciągliwości powyzęj 1000 N/mm2.
długość całkowita gwintownika M5 714005001 - 70mm; długość części roboczej 8mm, pakowany pojedynczo w praktycznym etui z tworzywa. Kąt zarysu gwintu "P" - 60o.
pod gwintownik M5 wierć otwór o średnicy 4,2-4,5mm. Rekomendujemy stosowanie najwyższej jakości wierteł firmy ALPEN: HSS, HSS-szlifowane; HSS-CO czy HSS-Co Forte do głębszych otworów
| rozmiar: | M5 |
| EAN: | 9002741124442 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.017 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.70 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
