gwintownik maszynowy HSS-CO do gwintu M4 [0071400400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071400400100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 483 pkt. |
gwintownik maszynowy do gwintów ślepych M4 firmy ALPEN 714004001, wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co.
pozwala na bardzo precyzyjne nacinanie gwintów dzięki właściwemu kątowi nacięcia (35o) na powierzchni bocznej. Wykonanie z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-CO gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.gwintownik do gwintów M4 714004001, pozwala na precyzyjne gwintowanie w stalach nierdzewnych i kwasoodpornych jak również w różnego rodzaju stalach stopowych i zwykłych o rozciągliwości powyzęj 1000 N/mm2.
długość całkowita gwintownika M4 714004001 - 63mm; długość części roboczej 7mm, pakowany pojedynczo w praktycznym etui z tworzywa. Kąt zarysu gwintu "P" - 60o.
pod gwintownik M4 wierć otwór o średnicy 3,5mm. Rekomendujemy stosowanie najwyższej jakości wierteł firmy ALPEN: HSS, HSS-szlifowane; HSS-CO czy HSS-Co Forte do głębszych otworów
| rozmiar: | M4 |
| EAN: | 9002741124459 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.012 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
