gwintownik maszynowy HSS-CO do gwintu M12 [0071401200100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071401200100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 904 pkt. |
gwintownik maszynowy do gwintów ślepych M12 firmy ALPEN 714012001, wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co.
pozwala na bardzo precyzyjne nacinanie gwintów dzięki właściwemu kątowi nacięcia (35o) na powierzchni bocznej. Wykonanie z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-CO gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.gwintownik do gwintów M12 714012001, pozwala na precyzyjne gwintowanie w stalach nierdzewnych i kwasoodpornych jak również w różnego rodzaju stalach stopowych i zwykłych o rozciągliwości powyzęj 1000 N/mm2.
długość całkowita gwintownika M12 714012001 - 110mm; długość części roboczej 18mm, pakowany pojedynczo w praktycznym etui z tworzywa. Kąt zarysu gwintu "P" - 60o.
pod gwintownik M12 wierć otwór o średnicy 10,2-10,8mm. Rekomendujemy stosowanie najwyższej jakości wierteł firmy ALPEN: HSS, HSS-szlifowane; HSS-CO czy HSS-Co Forte do głębszych otworów
| rozmiar: | M12 |
| EAN: | 9002741124404 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.055 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.24 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
