frez/pilnik trzpieniowy walcowy do metalu, 13mm Stanley [STA66180-QZ] do zdzierania
-
Producent:
-
Kod producenta:STA66180-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 176 pkt. |
Frez/pilnik trzpieniowy walcowy do metalu, Stanley [STA66180] średnica 13mm.
Frez trzpieniowy do obróbki mechanicznej za pomocą wiertarki, wiertarko-wkrętarki przy maksymalnych obrotach do 4000 obr/min.
frez/pilnik trzpieniowy walcowy do metalu, 13mm Stanley [STA66180]:
- walcowy frez trzpieniowy do metalu, zdzierak
- przeznaczony do obróbki mechanicznej za pomocą wiertarki, wiertarko-wkrętarki przy maksymalnych obrotach do 4000 obr/min,
- frez sprawdza się przy powiększaniu otworów,
frez trzpieniowy walcowy do metalu Stanley [STA66180]:
- średnica freza: 13 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość całkowita: 70 mm,
- długość części roboczej: 35 mm,
- uzębienie: pionowe, naprzemienne.
| długość całkowita: | 70 mm |
| średnica mocowania: | 6 mm |
| długość części roboczej: | 30 mm |
| opakowanie: | blister |
| kształt freza: | walcowy |
| średnica freza: | 13 mm |
| EAN: | 5035048371992 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.752 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
