Dysk szlifierski do tarcz fibrowych, M14, 125mm, DeWALT [DT3611-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3611-QZ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 360 pkt. |
Dysk szlifierski do tarcz fibrowych, M14, 125mm, DeWALT [DT3611-QZ]
Przeznaczony jest do pracy z szlifierkami kątowymi z użyciem krążków fibrowych i futerek polerskich, wykonany jest z tworzywa termoplastycznego i posiada nakrętkę kołnierzową.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dysk szlifierski do tarcz fibrowych, M14, 125mm, DeWALT [DT3611-QZ]
- jest termoplastyczny i posiada nakrętkę kołnierzową,
- przeznaczony jest do stosowania przy pracy szlifierkami kątowymi z użyciem krążków fibrowych i futerek polerskich,
PARAMETRY TECHNICZNE DYSKU SZLIFIERSKIEGO DeWALT [DT3611-QZ]
- średnica: 125 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min,
- gwint mocowania: M14,
| waga kg: | 0.11 kg |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| EAN: | 5035048059296 |
| kraj produkcji: | Bułgaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.11 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
