akumulatorowa polerka mimośrodowa 125mm, 18V Li-Ion LXT Makita [DPO500Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPO500Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11076 pkt. |
Akumulatorowa polerka kątowa 18V Li-Ion MAKITA DPO500Z z tarczą 125mm w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Polerka ma 4 tryby pracy: oscylacja wymuszona i bezwładnościowa przełączane pokrętłem umieszczonym z boku obudowy oraz tryb normalny i tryb wykończenia przełączane przyciskiem dotykowym umieszczonym w górnej części obudowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa polerka kątowa 18V Makita DPO500Z:
- polerka ma 4 tryby pracy: oscylacja wymuszona i bezwładnościowa przełączane pokrętłem umieszczonym z boku obudowy oraz tryb normalny i tryb wykończenia przełączane przyciskiem dotykowym umieszczonym w górnej części obudowy,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- osłona obudowy przekładni pokryta elastomerem pozwala na położenie urządzenia tarczą do góry na lakierze bez jego uszkodzenia,
- akumulator umieszczony w miejscu ograniczającym możliwość uderzenia o karoserię,
- funkcja antyrestart oraz łagodny rozruch,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła nastawczego oraz spustem włącznika podczas pracy,
- blokada włącznika do pracy ciągłej,
- blokada włącznika zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem,
- możliwość zastosowania uchwytu bocznego poprawiającego manewrowalność urządzenia,
- osłony przeciwpyłowe zapobiegające przedostawaniu się opiłków do wnętrza urządzenia,
- do 35 min pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1860B w trybie wykończenia,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne polerki kątowej Makita DPO500Z:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- tryb normalny: 0-780 obr/min,
- tryb wykończenia: 0-610 obr/min,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym:
- tryb normalny: 0-13600 skoków/min,
- tryb wykończenia: 0-10600 skoków/min,
- częstotliwość oscylacji na biegu jałowym:
- tryb normalny: 0-6800 1/min,
- tryb wykończenia: 0-5200 1/min,
- średnica oscylacji: 5,5 mm,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 530 mm,
- waga (EPTA): 3,1 - 3,5 kg.
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita DPO500Z:
- uchwyt boczny antywibracyjny: [144163-3],
- talerz szlifierski 125mm: [197922-4],
- klucz imbusowy 5: [783203-8],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny antywibracyjny: [144163-3] talerz szlifierski 125mm: [197922-4] klucz imbusowy 5: [783203-8] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-780 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-780 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-610 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 530 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| częstotliwość oscylacji: | 0-6800 osc/min |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-13600 skok/min |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| wielkość mimośrodu: | 5,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381871778 |
| częstotliwość skoków na I biegu: | 0-13600 skoków/min |
| częstotliwość skoków na II biegu: | 0-10600 skoków/min |
| częstotliwość oscylacji na I biegu: | 0-6800 1/min |
| częstotliwość oscylacji na II biegu: | 0-5200 1/min |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.65 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
