akumulatorowa szlifierko-polerka 12V max, Makita [PV301DZ] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:PV301DZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6958 pkt. |
Akumulatorowa szlifierko-polerka 12V max CXT, MAKITA PV301DZ w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierko-polerka z talerzami szlifierskimi w 2 rozmiarach, dwoma gąbkami i kołpakiem polerskim w zestawie. Przeznaczona jest do polerowania, wygładzania powierzchni przed malowaniem, obróbki wykończeniowej oraz do usuwania farby i rdzy.
Akumulatorowa szlifierko-polerka 12V max, CXT, Makita [PV301DZ]:
- szlifierko-polerka przeznaczona jest do polerowania, wygładzania przed malowaniem, obróbki wykończeniowej powierzchni oraz do usuwania farby i rdzy,
- wyposażona w BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada mechaniczną przekładnię 2-biegową:
- 1 bieg z niską maksymalną prędkością obrotową dedykowany do polerowania,
- 2 bieg z wysoką maksymalną prędkością obrotową służącą do szlifowania,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się płynnie za pomocą spustu włącznika na obu biegach,
- wyposażona w układ utrzymujący stałą prędkość obrotową pod obciążeniem,
- osłona przeciwpyłowa minimalizuje wnikanie pyłu powstałego podczas pracy do wnętrza maszyny,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora,
- blokada włącznika chroni urządzenie przed przypadkowym uruchomieniem np. podczas transportu,
- polerko-szlifierka posiada również funkcję blokady włącznika do pracy ciągłej,
- na wyposażeniu z talerzami szlifierskimi w 2 rozmiarach:
- 75 mm - przeznaczonym głównie do polerowania, z łatwą wymianą osprzętu dzięki mocowaniu na rzep oraz możliwością założenia talerza wełnianego lub gąbczastego w rozmiarze do 80 mm,
- 46 mm - przeznaczonym głównie do szlifowania, znajdujący zastosowanie przy cięższych pracach,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3Ah),
- w tej wersji szlifierko-polerka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne szlifierko-polerki Makita [PV301DZ]:
- napięcie zasilania: 12 V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg1 (tryb polerowania): 0-2800 obr./min,
- bieg2 (tryb szlifowania): 0-9500 obr./min,
- talerz szlifierski:
- polerowanie: 75 mm,
- szlifowanie: 46 mm,
- maksymalne możliwości:
- talerz wełniany: 80 mm,
- talerz gąbczasty: 80 mm
- talerz ścierny: 50 mm,
- wymiary (długość całkowita): 139 mm,
- waga (EPTA): 1,1 - 1,2 kg
Wyposażenie szlifierko-polerki Makita [PV301DZ]:
- gąbka polerska 80mm do polerowania lakieru (żółta): [191N90-9],
- gąbka polerska 80mm do nakładania wosku (biała): [191N91-7],
- wełniany kołpak polerski 80mm do polerowania na wysoki połysk: [191N92-5],
- osłona przeciwpyłowa: [422613-1],
- talerz szlifierski 46mm: [743124-6],
- talerz szlifierski 75mm (mocowanie na rzep): [743125-4],
- adapter talerza szlifierskiego 46mm,
- uchwyt boczny,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | gąbka polerska 80mm do polerowania lakieru (żółta): [191N90-9], gąbka polerska 80mm do nakładania wosku (biała): [191N91-7], wełniany kołpak polerski 80mm do polerowania na wysoki połysk: [191N92-5], osłona przeciwpyłowa: [422613-1], talerz szlifierski 46mm: [743124-6], talerz szlifierski 75mm (mocowanie na rzep): [743125-4], adapter talerza szlifierskiego 46mm, uchwyt boczny, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-2800 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-9500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 139 mm |
| średnica tarczy: | 80 mm |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| EAN: | 088381735322 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 30.8 cm |
| szerokość opakowania: | 21.8 cm |
| wysokość opakowania: | 10.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
