Automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,75-2,5mm², Knipex [12 64 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 64 180
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3500 pkt. |
Automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,75-2,5mm², Knipex [12 64 180]
Przeznaczone do powtarzalnego ściągania izolacji z przewodów w zakresie 18-14 AWG.
Samoczynnie dopasowują się do przekrojów przewodu, nie powodując jego uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,75-2,5mm², Knipex [12 64 180]
- przeznaczony do ściągania izolacji z kabli płaskich w izolacji PVC o maks. szerokości 12 mm,
- automatyczne dopasowuje się do kabli o przekroju od 0,75 mm² do 2,5 mm² zapobiegając uszkodzeniu przewodów,
- możliwość łatwej wymiany ostrza w razie potrzeby,
- nadaje się np. do kabli bliźniaczych i uziemiających (T&E) lub NM-B,
- możliwość przeciągania kabli, dzięki czemu nadaje się również do ściągania większych odcinków izolacji,
- niewielkie obciążenie podczas pracy i maksymalne przenoszenie siły dzięki ergonomicznej dwukomponentowej rękojeści z miękką strefą chwytu,
- niewielki wysiłek podczas pracy dzięki płynnie działającemu mechanizmowi,
- wytrzymały i lekki korpus wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym,
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI KNIPEX [12 64 180]
- zakres pracy: 0,75 - 2,5 mm²,
- zakres pracy: 18-14 AWG,
- wymiary: 180 x 60 x 25 mm,
- waga: 125 g,
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 125 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773073284 |
| zakres pracy: | 0,75-2,5 mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| zakres pracy AWG: | 18-14 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.14 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| instrukcja obsługi: | https://web-assets.knipex.com/sites/default/files/documents/KNIPEX_PL_1264180_BA_A4_V01_RZ20250402.PDF |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
