akumulatorowe nożyce do żywopłotu 50cm, 1x2.0Ah, 18V, FATMAX V20, STANLEY [SFMCHT650D1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCHT650D1-QW
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6710 pkt. |
akumulatorowe nożyce do żywopłotu 50cm, 1x2.0Ah, 18V, FATMAX V20, STANLEY [SFMCHT650D1-QW], dostarczane z akumulatorem i ładowarką, pakowane w kartonie.
Nożyce z prowadnicą 50 cm i rozstawem noży 19 mm wyposażono w wydajny silnik bezszczotkowy, zapewniający dłuższą pracę i większą trwałość.
Dwuręczny włącznik zwiększa bezpieczeństwo, ergonomiczny uchwyt poprawia komfort pracy, a zintegrowany hak ułatwia przechowywanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe nożyce do żywopłotu 50cm, 1x2.0Ah, 18V, FATMAX V20, STANLEY [SFMCHT650D1-QW]
- wyposażone zostały w prowadnicę o długości 50 cm z rozstawem noży 19 mm,
- posiadają silnik bezszczotkowy, który dzięki mniejszemu tarciu generuje mniejsze straty energii, pozwala na dłuższą pracę na jednym naładowaniu akumulatora oraz cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- dwuręczny włącznik zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega przypadkowemu uruchomieniu,
- posiadają wygodny przedni uchwyt o ergonomicznej konstrukcji,
- zintegrowany hak pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania urządzenia,
- nożyce dostarczane są z akumulatorem i ładowarką, pakowane w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU STANLEY [SFMCHT650D1-QW]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2.0 Ah,
- długość prowadnicy: 50 cm,
- rozstaw noży: 19 mm,
- częstotliwość skoku bez obciążenia: 2800 skoków/min.,
- waga: 2.9 kg,
WYPOSAŻENIE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU STANLEY [SFMCHT650D1-QW]
- akumulator (18V / 2.0Ah) [SFMCB202-XJ],
- ładowarka,
- osłona prowadnicy,
- instrukcja obsługi,
| rozstaw noży [mm]: | 19 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| długość ostrza: | 50 mm |
| waga bez akumulatora: | 2.9 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator (18V / 2.0Ah) [SFMCB202-XJ], ładowarka, osłona prowadnicy, instrukcja obsługi, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 2800 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048840238 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 4.0 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
