nożyce do żywopłotu 50 cm, 18V 1x4,0Ah Black+Decker [GTC18504PC-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:GTC18504PC-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5001 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Power Command Black+Decker GTC18504PC-QW z wymiennym akumulatorem 18V, Li-Ion, 4,0Ah i ładowarką.
Wyposażone w solidne, ostre noże z hartowanej stali o długości 50 cm.
Nożyce do żywopłotu są częścią gamy narzędzi Power Command, posiadają funkcją POWER CUT dzięki której, cięcia są mocniejsze, dlatego pomagają pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych gałązek bez ryzyka zakleszczeń czy uszkodzenia noży.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 18V Power Command Black+Decker GTC18504PC-QW
- nożyce do żywopłotu są częścią gamy narzędzi Power Command, posiadają funkcją POWER CUT dzięki której, cięcia są mocniejsze, dlatego pomagają pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych gałązek bez ryzyka zakleszczeń czy uszkodzenia noży,
- nożyce do żywopłotu wyposażone są w wytrzymałe, solidnie wykonane oraz ostre noże z hartowanej stali,
- noże o długości 50 cm i rozstawie noży 18 mm,
- zamknięta budowa rękojeści górnej zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy,
- włącznik bezpieczeństwa wymagający jednoczesnego włączenia oburącz zapobiega przypadkowemu włączeniu narzędzia,
- wyważona budowa nożyc zapewnia wygodną i bezpieczną pracę,
- wygoda pracy z narzędziem akumulatorowym - brak przewodu, który można by przypadkowo przeciąć oraz ekologiczna praca bez emisji spalin,
- dostarczane z 1 akumulatorem Li-Ion 4,0Ah i ładowarką, całość pakowana w kartonie.
Parametry nożyc do żywopłotu GTC18504PC-QW Black+Decker
- napięcie: 18V,
- wymienny akumulator: 4,0 Ah Li-Ion,
- czas ładowania: 2 h,
- długość ostrza: 50 cm,
- rozstaw noży: 18 mm,
- czas zatrzymania: <1.0 s,
- częstość ruchów: 1300 suwów/min,
- waga: 3,24 kg,
- osłona noży: tak,
- bezpieczne noże: tak,
- noże asymetryczne: tak,
- brzeszczoty: działanie podwójne.
Wyposażenie nożyc do żywopłotu GTC18504PC-QW:
- akumulator 4,0 Ah,
- ładowarka
- instrukcja obsługi
| rozstaw noży [mm]: | 18 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| długość ostrza: | 500 mm |
| waga bez akumulatora: | 3,24 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1300 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048639986 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
