akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah STANLEY [SFMCB202-XJ] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCB202-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1691 pkt. |
Oryginalny akumulator 18V STANLEY [SFMCB202-XJ] do narzędzi z serii STANLEY FATMAX V20, o pojemności 2,0Ah wykonany w technologii Li-Ion.
Nowe i udoskonalone akumulatory składają się z markowych ogniw akumulatorowych firmy Samsung typu 18650 o niższej impedancji, zapewniającej większą moc.
Akumulator ten wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy.
akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah STANLEY [SFMCB202-XJ] serii V20:
- do stosowania we wszystkich narzędziach z serii STANLEY FATMAX V20 o napięciu pracy 18V,
- akumulator posiadają wskaźnik naładowania,
- akumulatory Li-Ion serii V20 nie mają "efektu pamięci", można je doładowywać w każdym momencie pracy, nie zalecane jest natomiast przerywanie cyklu ładowania.
Akumulatory Li-Ion z serii STANLEY FATMAX V20 o napięciu pracy 18V to:
- Nowe i udoskonalone akumulatory składają się z markowych ogniw akumulatorowych firmy Samsung typu 18650 o niższej impedancji, zapewniającej większą moc.
- Akumulatory V20 są zabezpieczona przed rozładowaniem w skrajnych temperaturach w zakresie od -30°C do +75°C.
- Akumulatory są wytwarzane w zautomatyzowanej linii montażowej w sterylnych warunkach, co podnosi jakość wykonania i zwiększa niezawodność.
- Wszystkie akumulatory serii V20 przechodzą surowe testy pod kątem zabezpieczenia przed przenikaniem wilgoci, odporności na wstrząsy termiczne, upadki i drgania, w ramach prób certyfikacyjnych.
PARAMETRY AKUMULATORA SFMCB202:
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- napięcie: 18V,
- waga: 0,37 kg,
- seria: STANLEY FATMAX V20,
- technologia: Li-Ion.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 0,37 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048724330 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.300 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
