Akumulatorowe nożyce do cięcia trawy i żywopłotów 18V Black+Decker [BCSS18B-XJ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:BCSS18B-XJ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2100 pkt. |
Uniwersalne, akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu Black & Decker [BCSS18B-XJ] w tej wersji dostarczane są bez akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie. Nożyce do trawy i żywopłotów ta połączenie dwóch urządzeń w jednym, a ergonomiczna budowa, niska waga i łatwość manewrowania sprawiają że są one bardzo wygodne i poręczne.
Akumulatorowe nożyce BCSS18 przeznaczone są do przycinania niewielkich żywopłotów i krzewów oraz do cięcia trawy wokół drzew czy przy krawężnikach/murkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowe nożyce do cięcia trawy i żywopłotów Black+Decker [BCSS18B-XJ]:
- lekkie i kompaktowe nożyce BCSS18 z gumowanymi uchwytami to doskonałe narzędzie do pielęgnacji każdego ogrodu,
- doskonale sprawdzają się przy precyzyjnym przycinaniu krzewów oraz krawędzi trawnika,
- nożyce typu 2 w 1: wyposażone są w dwa rodzaje wymiennych ostrzy: ostrze do cięcia trawy i drugie ostrze, do cięcia żywopłotu,
- nożyce posiadają system szybkiej i beznarzędziowej wymiany ostrzy,
- należą do systemu POWERCONNECT™ 18V - systemu akumulatorów wymiennych, który współpracuje z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi BLACK+DECKER® 18V,
- dostarczane bez akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie.
Parametry nożyc do trawy i żywopłotu [BCSS18B-XJ]:
- napięcie: 18 V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- ostrza do żywopłotu:
- długość ostrza: 20 cm,
- grubość cięcia: 8 mm,
- nożyce do trawnika:
- szerokość ostrza: 10 cm
Wyposażenie nożyc [BCSS18B-XJ]:
- ostrze do żywopłotu,
- nożyce do trawy,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 200 mm |
| na wyposażeniu: | ostrze do żywopłotu, nożyce do trawy, instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max średnica cięcia: | 8 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048736913 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
