Akumulatorowe nożyce do cięcia trawy i żywopłotów z wbudowanym akumulatorem 7V Li-Ion 1x1,3Ah Black+Decker [GSL700-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:GSL700-QW
Stan magazynowy: 1
| Średnia ocena: | 2 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2359 pkt. |
Uniwersalne, akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu Black & Decker [GSL700] to połączenie dwóch urządzeń w jedno, a ergonomiczna budowa, niska waga i łatwość manewrowania sprawiają że nożyce są bardzo wygodne i poręczne.
Akumulatorowe nożyce GSL700 przeznaczone są do przycinania niewielkich żywopłotów, krzewów oraz cięcia trawy wokół drzew czy przy krawężnikach/murkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowe nożyce do cięcia trawy i żywopłotów Black+Decker GSL700
- nożyce GSL700 to doskonałe narzędzie do pielęgnacji każdego ogrodu, lekkie i wygodne w pracy, świetnie sprawdzają się przy modelowaniu krzewów,
- nożyce posiadają system szybkiej i prostej wymiany ostrzy,
- wyposażone są w dwa rodzaje wymiennych ostrzy: ostrze do cięcia trawy i drugie ostrze, do cięcia żywopłotu,
- szybkie ładowanie,
- długi czas żywotności,
- zminimalizowany efekt pamięci,
- wbudowany wskaźnik LED informujący o stanie naładowania.
Parametry nożyc do trawy i żywopłotu GSL700:
- napięcie: 7V,
- wbudowany akumulator: 1,3Ah Li-Ion,
- czas ładowania: 840min,
- czas pracy: 60min,
- długość ostrzy: 15cm,
- max. średnica cięcia: 8mm,
- waga: 0,65kg.
Wyposażenie nożyc GSL700:
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 7,0 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.3 Ah |
| długość ostrza: | 150 mm |
| waga z akumulatorem: | 0,65 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 850 skok/min |
| max średnica cięcia: | 8 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048291245 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
bardzo dobreZalety:świetnie tną nawet stare tujeWady:brak
-
Bardzo dobre nożyce z łatwo wymienialnymi końcówkami do trawy lub do żywopłotu.Zalety:Stację dokująca można przywiesić na ścianie i wygodnie ładować nożyce.Wady:brak
