Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 65cm 2x18V Li-Ion LXT Makita [DUH651Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUH651Z
1005,81zł brutto
817,73zł netto
1087,23zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10058 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 2 x 18 V / 65 cm Makita DUH651Z, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie.
Nożyce wyposażone zostały w innowacyjny system ustawień rękojeści pod różnymi kątami dla zwiększenia komfortu pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 65 CM, 2 x 18 V LI-ION MAKITA DUH651Z
- nożyce do przycinania żywopłotów z wymiennym ostrzem o długości 65 cm,
- podwyższona odporność na pył i wilgoć dzięki zastosowaniu technologii XPT,
- dwa akumulatory 18 V - większa wydajność,
- ekologiczne: zerowa emisja zanieczyszczeń i bardzo niski poziom hałasu,
- 5 różnych ustawień rękojeści,
- świetnie wyważone,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści,
- nie współpracują z akumulatorami: BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU DUH651Z
- napięcie zasilania: 2x18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- długość ostrza: 65 cm,
- częstotliwość skoków: 1000 - 1800 /min,
- długość całkowita: 1135 mm
- waga: 4,7 - 5,5 kg
- obsługiwane akumulatory: 1,5 Ah; 2,0 Ah; 3,0 Ah; 4,0 Ah; 5,0 Ah BL1850; 6,0 Ah.
WYPOSAŻENIE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU DUH651Z
- ostrze tnące do żywopłotu 65 cm,
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 650 mm |
| waga z akumulatorem: | 5,2 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 65cm [194673-0], osłona ostrza [450490-1], |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 1135 x szer 220 x wys 190 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1800 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381670333 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.4 kg |
| długość opakowania: | 127 cm |
| szerokość opakowania: | 27 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Duh651 |
