Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 55cm, 18V XR, DEWALT [DCMHT562N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMHT562N-XJ
639,70zł brutto
520,08zł netto
793,28zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6397 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 55cm, 18V XR, DEWALT [DCMHT562N-XJ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Wyposażone zostały w ostrza o długości 55cm z rozstawem noży 19 mm.
Nowoczesna wygodna konstrukcja nożyc sprawia, że świetnie nadają się do stosowania przy pielęgnacji żywopłotów w przydomowych ogródkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 55cm, 18V XR, DEWALT [DCMHT562N-XJ]
- wyposażone zostały w ostrza o długości 55 cm, z rozstawem noży 19 mm,
- bardzo wygodny przedni uchwyt o ergonomicznej konstrukcji,
- nożyce wyposażone są w silnik szczotkowy,
- haczyk umieszczony na spodzie rękojeści ułatwia przechowywanie narzędzia,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, dostarczane w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC [DCMHT562N-XJ]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- długość ostrza: 55 cm,
- rozstaw noży: 19 mm,
- częstotliwość skoku: 1400 skok/min,
- długość pracy na jednym akumulatorze: 45min (dla akumulatora o pojemności 5,0Ah),
WYPOSAŻENIE NOŻYC [DCMHT562N-XJ]
- instrukcja obsługi,
| rozstaw noży [mm]: | 19 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 55 mm |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1400 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048838600 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.6 kg |
| długość opakowania: | 98,2 cm |
| szerokość opakowania: | 25 cm |
| wysokość opakowania: | 19,6 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
