Akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg, 75x533mm, 18V Li-Ion 2x5.0Ah, DeWalt [DCW220P2-QW] walizka TStak
-
Producent:
-
Kod producenta:DCW220P2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21746 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg firmy DeWalt model DCW220P2-QW rozmiar taśmy 75x533mm.
W tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami Li-Ion 5.0Ah i ładowarką. Całość pakowana w systemowej walizce TStak.
Akumulatorowa szlifierka taśmowa dedykowana jest do zastosowań profesjonalnych przy pracach stolarskich, znakomicie sprawdzi się przy obróbce większych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg firmy DeWalt [DCW220P2-QW]:
- akumulatorowa szlifierka taśmowa do profesjonalnych zastosowań na taśmę 75x533mm,
- szlifierka może być zasilana akumulatorami serii: XR, POWERSTACK lub FLAXVOLT,
- jest kompatybilna z systemem odsysania pyłu DEWALT AirLock,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- szlifierka ma 5 pozycyjne pokrętło regulujące prędkość przesuwu taśmy, a dodatkowo regulacja prędkości odbywa się za pomocą włącznika,
- ma wbudowany moduł systemu łączności bezprzewodowej Wireless Tool Control, który odpowiada za włączenie odkurzacza po uruchomieniu szlifierki,
- posiada bardzo dobry dostęp do szlifowania podłogi przy samej ścianie,
- znakomicie sprawdza się przy obróbce większych powierzchni np. stoły i schody,
- wyposażona jest w dźwignię do szybkiej i łatwej wymiany taśmy szlifierskiej,
- rękojeść z przodu urządzenia zapewnia komfort pracy oraz dobrą sterowalność,
- ręczna regulacja (centrowanie) prowadzenia taśmy na rolkach za pomocą pokrętła,
- w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 5.0Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce systemowej TStak.
Parametry akumulatorowej szlifierki taśmowej DeWalt [DCW220]
- zasilanie: akumulatorem 18V,
- typ obsługiwanych akumulatorów: Li-Ion
- prędkość przesuwu taśmy: 198-320 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 75x533 mm,
- waga szlifierki: 3,46 kg.
Wyposażenie szlifierki taśmowej DeWalt [DCW220P2-QW]
- szlifierka taśmowa DCW220,
- 2 akumulatory XR 18V Li-Ion 5.0Ah,
- 1 ładowarka wielonapięciowa,
- 1 taśma szlifierska P80
- worek na pył,
- walizka TStak.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,46 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5.0Ah, 1 ładowarka wielonapięciowa, worek na pył, walizka TStak |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| opakowanie: | walizka TStak |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 533x75 mm |
| EAN: | 5035048793862 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 8.83 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 29.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
