akumulatorowa szlifierka taśmowa / pilnik taśmowy, 9x533mm, 18 V, Li-Ion Makita [DBS180RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DBS180RTJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18185 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka taśmowa / pilnik taśmowy MAKITA DBS180RTJ to specjalistyczna szlifierka przeznaczona do obróbki niewielkich powierzchni znajdujących się w miejscach o utrudnionym dostępnie. Możliwa szerokość taśmy 6mm, 9mm lub 13mm (w komplecie jest prowadnica na taśmę 9mm).
Posiada precyzyjną regulację prędkości szlifowania, która ułatwia precyzyjne szlifowanie różnych materiałów. Doskonale sprawdzi się w usuwaniu naddatków spawów, jak również w obróbce stali nierdzewnej, a nawet drewna.
Akumulatorowa szlifierka taśmowa, pilnik taśmowy Makita [DBS180RTJ]:
- akumulatorowa szlifierka taśmowa zasilana akumulatorem 18 V Li-ion, doskonale sprawdzi się przy usuwaniu naddatków spawów, jak również w obróbce stali nierdzewnej, oraz drewna,
- pilnik taśmowy wyposażony został w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, co pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej,
- szlifierka posiada precyzyjną regulację prędkości taśmy przy pomocy pokrętła nastawczego, co zapewnia wszechstronność użytkowania zarówno przy szlifowaniu metalu jak i drewna,
- wyposażona w dźwignię mocującą dla szybkiej i łatwej wymiany taśmy ściernej,
- szlifierka taśmowa ma możliwość przezbrojenia po wymianie ramienia prowadzącego na szerokość 6 i 13 mm (na wyposażeniu jest ramię na taśmę o szerokości 9mm),
- włącznik zabezpieczony jest blokadą przed przypadkowym uruchomieniem,
- szlifierka wyposażona została w diodę LED oświetlającą obszar roboczy z możliwością dostosowania oświetlanego kąta, aby dopasować strumień światła do ramienia prowadzącego lub kształtu miejsca pracy,
- pilnik posiada blokadę przed przypadkowym uruchomieniem narzędzia w momencie kiedy ramię jest złożone powyżej 90°,
- przechowywanie narzędzia ułatwia ramię prowadzące odchylane do 160°,
- do pilnika można podłączyć odkurzacz co ułatwia odsysanie pyłów powstałych podczas szlifowania,
- szlifierka posiada otwór na pasek do zawieszenia narzędzia,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- szlifierka/pilnik dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
parametry szlifierki / pilnika taśmowego Makita DBS180RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- prędkość taśmy szlifierskiej: 600 - 1700 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 9 x 533 mm,
- wymiary (długość całkowita): 500 mm
- waga: 1,8 - 2,1 kg.
wyposażenie szlifierki / pilnika taśmowego Makita DBS180RTJ:
- adapter urządzenia odsysającego: [122652-8],
- ramię prowadzące 9mm: [125158-5],
- taśma szlifierska 533x9mm K80: [A-34469] 2 szt.
- ładowarka DC18RC: [195584-2],
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- walizka systemowa MAKPAC TYP 2: [821550-0],
- wkład do walizki MAKPAC,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| długość całkowita: | 500 mm |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | adapter urządzenia odsysającego: [122652-8], ramię prowadzące 9mm: [125158-5], taśma szlifierska 533x9mm K80: [A-34469] 2 szt. ładowarka DC18RC: [195584-2], 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), walizka systemowa MAKPAC TYP 2: [821550-0], wkład do walizki MAKPAC, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| opakowanie: | karton |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 533x9 mm |
| EAN: | 088381728966 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.56 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
