Akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg, 75x533mm, 18V Li-Ion, DeWalt [DCW220N-XJ] karton
-
Producent:
-
Kod producenta:DCW220N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12679 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg firmy DeWalt model DCW220N-XJ rozmiar taśmy 75x533mm.
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki pakowana w kartonie.
Akumulatorowa szlifierka taśmowa dedykowana jest do zastosowań profesjonalnych przy pracach stolarskich, znakomicie sprawdzi się przy obróbce większych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg firmy DeWalt [DCW220N-XJ]:
- akumulatorowa szlifierka taśmowa do profesjonalnych zastosowań na taśmę 75x533mm,
- szlifierka może być zasilana akumulatorami serii: XR, POWERSTACK lub FLAXVOLT,
- jest kompatybilna z systemem odsysania pyłu DEWALT AirLock,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- szlifierka ma 5 pozycyjne pokrętło regulujące prędkość przesuwu taśmy, a dodatkowo regulacja prędkości odbywa się za pomocą włącznika,
- ma wbudowany moduł systemu łączności bezprzewodowej Wireless Tool Control, który odpowiada za włączenie odkurzacza po uruchomieniu szlifierki,
- posiada bardzo dobry dostęp do szlifowania podłogi przy samej ścianie,
- znakomicie sprawdza się przy obróbce większych powierzchni np. stoły i schody,
- wyposażona jest w dźwignię do szybkiej i łatwej wymiany taśmy szlifierskiej,
- rękojeść z przodu urządzenia zapewnia komfort pracy oraz dobrą sterowalność,
- ręczna regulacja (centrowanie) prowadzenia taśmy na rolkach za pomocą pokrętła,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, dostarczana w kartonie
Parametry akumulatorowej szlifierki taśmowej DeWalt [DCW220]
- zasilanie: akumulatorem 18V,
- typ obsługiwanych akumulatorów: Li-Ion
- prędkość przesuwu taśmy: 198-320 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 75x533 mm,
- waga szlifierki: 3,46 kg.
Wyposażenie szlifierki taśmowej DeWalt [DCW220N-XJ]
- szlifierka taśmowa DCW220,
- 1 papier szlifierski P80,
- worek na pył,
- karton
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,46 kg |
| na wyposażeniu: | 1 papier szlifierski P80, worek na pył |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| opakowanie: | karton |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 533x75 mm |
| EAN: | 5035048793831 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.21 kg |
| długość opakowania: | 34.40 cm |
| szerokość opakowania: | 23.30 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
