akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg, 76x533mm, 40V max, Makita [BS001GZ] XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:BS001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13144 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg, 40V max XGT, Makita BS001GZ, do taśm szlifierskich 76x533 mm, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy BLDC, wyprodukowana w Technologii XPT, jest odporna na pył i wilgoć, Funkcja AWS - Auto-start Wireless System umożliwia bezprzewodowe połączenie do odkurzacza.
Akumulatorowa szlifierka taśmowa przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych podczas szlifowania dużych powierzchni wykonanych z drewna, tworzyw sztucznych czy metalu, np. usuwania plam z podłóg i ścian, usuwania rdzy z blach stalowych czy usuwania starej farby, przy pracach stolarskich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa szlifierka taśmowa typu czołg, 40V max XGT, Makita [BS001GZ]:
- szlifierka akumulatorowa do taśm o wymiarach 76x533 mm,
- doskonale sprawdzi się do szlifowania dużych powierzchni wykonanych z drewna, tworzyw sztucznych czy metalu, np. usuwania plam z podłóg i ścian, usuwania rdzy z blach stalowych czy usuwania starej farby,
- odpowiednie wyważenie szlifierki uzyskane dzięki umieszczeniu akumulatora nad taśmą szlifierską umożliwia równomierne przyłożenie do szlifowanej powierzchni,
- uchwyt przedni można regulować w zakresie od -30° do 60° (co 30°), co zapewnia wygodną pracę,
- dzięki zasilaniu akumulatorem 40 V max XGT doskonale szlifierka sprawdzi się podczas najcięższych zastosowań,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- jest zgodna z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażono ją również w Funkcję AWS - Auto-start Wireless System, która umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- worek na pył posiada mechanizm blokujący, zabezpieczający worek przed zsunięciem nawet w czasie użytkowania maszyny w pionie (np. podczas szlifowania ścian),
- szlifierka posiada blokadę włącznika zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem oraz blokadę włącznika do pracy ciągłej,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się za pomocą pokrętła nastawczego
- szlifierka utrzymuje stałą prędkość obrotową pod obciążeniem,
- podwójna dioda LED oświetla obszar roboczy posiada możliwość dostosowania oświetlanego kąta, aby dopasować strumień światła do miejsca pracy (w zakresie 15° - 30°),
- dzięki płaskiej powierzchni górnej części korpusu istnieje możliwość pracy jako szlifierka stacjonarna - po zastosowaniu zacisków 192694-6 i prowadnicy 1915E3-1 (wyposażenie opcjonalne, dostępne oddzielnie),
- pilarka taśmowa dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI TAŚMOWEJ 40V MAX XGT MAKITA [BS001GZ]
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- wymiary taśmy szlifierskiej (S x D): 76 x 533 mm,
- prędkość taśmy szlifierskiej: 120 - 470 m/min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 87 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (szlifowanie metalu): ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh (szlifowanie blachy): 1,5 m/s²,
- średnica przyłącza odkurzacza (wejscie/wyjście): 22 mm,
- wymiary (D x S x W): 440 x 148 x 165 mm,
- waga bez akumulatora: 3,8 kg,
- waga z akumulatorem: 4,5 - 5,1 kg
WYPOSAŻENIE TAŚMOWEJ SZLIFIERKI MAKITA [BS001GZ]:
- 1 taśma szlifierska (zamontowana),
- worek na pył [122G84-1],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/BS001G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/BS001G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/BS001G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,5 - 5,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | 1 taśma szlifierska (zamontowana), worek na pył [122G84-1], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 440 x 148 x 165 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 87 dB |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 533x76 mm |
| EAN: | 197050006714 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.7 kg |
| długość opakowania: | 38 cm |
| szerokość opakowania: | 15.5 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
