Akumulatorowy pilnik taśmowy, 13x457mm, 18V, Li-Ion XR DeWalt [DCM200N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCM200N-XJ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11782 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka taśmowa / pilnik taśmowy DeWalt [DCM200N-XJ] to specjalistyczna szlifierka przeznaczona do obróbki niewielkich powierzchni znajdujących się w miejscach o utrudnionym dostępnie.
Posiada precyzyjną regulację prędkości szlifowania, która ułatwia precyzyjne szlifowanie różnych materiałów. Doskonale sprawdzi się w usuwaniu naddatków spawów, jak również w obróbce stali nierdzewnej, a nawet drewna.
Akumulatorowy pilnik taśmowy, 13x457mm, 18V, serii XR firmy DeWalt [DCM200N-XJ]:
- akumulatorowa szlifierka taśmowa zasilana akumulatorem 18 V Li-ion serii XR wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- doskonale sprawdzi się przy usuwaniu naddatków spawów, jak również w obróbce stali nierdzewnej, oraz drewna,
- pilnik taśmowy DCM200 został zaprojektowany z myślą o cięższych zastosowaniach przemysłowych, gdzie wymagana jest prędkość robocza do 1700 m/min,
- posiada regulację zmiany prędkości za pomocą spustu i pokrętła, oraz beznarzędziową wymianą taśmy szlifierskiej,
- ramię prowadzące jest odchylane do 173° co pozwala to użytkownikowi w pełni wykorzystać poręczność i wielofunkcyjność urządzenia,
- dodatkowo dla większej wygody pilnik posiada obrotową diodę LED, która oświetla obszar roboczy,
- w tej wersji dostarczane bez akumulatorów i ładowarki
Parametry szlifierki / pilnika taśmowego DeWalt [DCM200]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- serie obsługiwanych akumulatorów: XR, POWERSTACK, FLEXVOLT,
- prędkość taśmy szlifierskiej: 0-1700 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 13 x 457 mm,
- waga: 2,2 kg.
Wyposażenie szlifierki / pilnika taśmowego DeWalt [DCM200N-XJ]:
- rękojeść boczna
- adapter do odsysania,
- ramię prowadzące 13mm,
- taśma szlifierska 457x13mm K80 (2szt).,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,2 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| opakowanie: | karton |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 457x13 mm |
| EAN: | 5035048795156 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.90 kg |
| długość opakowania: | 30.20 cm |
| szerokość opakowania: | 16.80 cm |
| wysokość opakowania: | 14.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
